O nas

Kim jesteśmy?

Firma Usługowo-Handlowa „Grafcolor” S.C. jest pięcioosobową spółką cywilną powstałą w 1990 roku.

Reklamę wykonujemy w oparciu o komputerową obróbkę cyfrową i maszyny korzystające z tej technologii. Działamy na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Zajmujemy się reklamą zewnętrzną i wewnętrzną. Głównymi naszymi odbiorcami są firmy i agencje reklamowe odsprzedające usługi klientowi końcowemu. Firmy te otrzymują upusty na wykonywane usługi. Nie wykorzystujemy uzyskanych przy współpracy informacji w celu przejęcia ich klienta lub złożenia im konkurencyjnej propozycji.

Reklama jest branżą, w której pod szyldem Grafcolor działamy od ponad 30 lat, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezwykle ważną rolę w dzisiejszym świecie pełni komunikacja wizualna. Profesjonalnie zaprojektowane i przygotowane elementy graficzne mają szerokie zastosowanie w marketingu, gdyż pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji, przyciągnąć uwagę klientów i zbudować rozpoznawalność marki. Dlatego też towarzyszymy naszym klientom niemal na każdym etapie przygotowywania najwyższej jakości materiałów reklamowych. Siedziba firmy znajduje się w Częstochowie.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu produktów drukowanych wszelkiego typu. Oferujemy nie tylko druk offsetowy płaski, przy pomocy którego wykonujemy materiały promocyjne takie jak wizytówki, ulotki czy katalogi, lecz tworzymy również wydruki wielkoformatowe. Wycinamy także litery z samoprzylepnej folii, którą posiadamy również w regularnej sprzedaży. Folia ta doskonale sprawdza się w reklamie zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz (np. na okna czy do oklejania pojazdów). Szczególnie polecamy wysokiej jakości folię ploterową Oracal 551, która gwarantuje nawet 8-letnią odporność na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych, a także wariant bardziej ekonomiczny – folię Oracal 641.

W zakres naszej działalności wchodzi również cięcie laserem CO2, pozwalające m.in. na bardzo precyzyjnie wykonywanie grawerów, nawet kilkumilimetrowych. Wykonujemy również lekkie, trwałe i łatwe w montażu litery przestrzenne 3D ze styroduru, wykorzystywane np. do przygotowywania logo marki zdobiącego wejście do lokalu, które będzie dobrze widoczne nawet z dużej odległości, a także reklamy świetlne – litery przestrzenne i kasetony z podświetleniem LED, których trzon stanowi aluminiowy profil, zaś stronę ekspozycyjną – tworzywo plexiglas oklejone grafiką z wycinanej folii samoprzylepnej lub folii drukowanej cyfrowo.

Powierzone nam zlecenia realizujemy przy wykorzystaniu wysokiej klasy urządzeń, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam osiągnąć najwyższą jakość finalnych produktów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

x

Poufność

zachowanie w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziano się w związku z wykonywaniem czynności zawodowych

TWORZYMY Z PASJĄ

ul. Dolna 8
42-202 Częstochowa

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.