Naklejki samoprzylepne

Naklejki samoprzylepne własnego pomysłu wyróżniają się szeroką możliwością zastosowania przy dowolnym wymiarze, kolorystyce i kształcie. Mogą służyć, jako forma reklamy lub być przeznaczone do użytku prywatnego, domowego.

Naklejki drukowane są na drukarkach lateksowych: HP Latex 370 oraz nowoczesnej drukarce Ricoh Pro L516e. Druk jest bezwonny, ekologiczny i trwały. Zapewnia idealne połączenie znakomitego nasycenia kolorystyki z świetną trwałością wydruku. Materiał użyty do druku to głównie folia samoprzylepna matowa bądź błyszcząca. Posiadamy równiej w naszej ofercie inne rodzaje nośnika tj. papier samoprzylepny. Materiał można dodatkowo zabezpieczyć poprzez laminację wydruku laminatem matowym lub błyszczącym. Naklejki nacinane są liniami prostymi, lub po dowolnym kształcie ustalonym z klientem. Dodajemy także możliwość pocięcia naciętych naklejek na formatki lub pojedyncze użytki

Folie samoprzylepne, które najczęściej wykorzystywane są do produkcji naklejek to materiał dobrze trzymający się podłoża. Druk na tym nośniku wytrzymuje długi czas i nie ściera się, jest także odporny na promieniowanie słoneczne, nie blaknie.

Projekt do wydruku może być dowolny, lecz ważne jest by spełniał podstawowe kryteria:
– rozdzielczość zalecana 300-360 dpi, rozbarwienie CMYK
– format pliku: eps, tif, PDF

Jeśli jednak nie znasz się na projektowaniu bądź nie masz na to czasu, możesz skorzystać z pomocy naszych grafików. Oferujemy kompleksową usługę druku wraz z projektem. Korzystając z tej oferty zajmiemy się Twoim zleceniem od pomysłu do finalnego druku. Usługa wykonania projektu jest dodatkowo płatna, klient informowany jest na wstępnie o cenie zlecenia.

TWORZYMY Z PASJĄ

ul. Dolna 8
42-202 Częstochowa

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.